Dołącz do nas i zobacz naszą ofertę!

Liczba miejsc ograniczona.

Dowiedz się więcej!


Wieloletnie doświadczenie w koordynacji projektów edukacyjnych pozwoliło nam poznać potrzeby tysięcy polskich rodzin. Dzięki zaufaniu rodziców, mogliśmy pomóc małym Polakom w kontakcie z językiem polskim. Nauka razem z nami to świetny sposób na poznawanie świata w języku polskim, sprawdzony przez rodziny z całego świata.


Zajęcia on-line z polskimi nauczycielami pomogą Twojemu dziecku zdobyć wiedzę o kraju ojczystym, która zacieśni więzy rodzinne, połączy pokolenia, a także wzbogaci wiedzę o świecie oraz poszerzy horyzonty.


To od Ciebie i Twojej pociechy zależy kiedy i gdzie będziecie się uczyć. Nauka razem z Internetową Platformą Edukacyjną, zajęcia z polskimi nauczycielami, czy możliwość kontaktu z “Kolegą z ławki” pozwolą na przyswojenie niezbędnej wiedzy oraz bezstresowy powrót do kraju.

Jako matka dwóch dwujęzycznych dziewczynek i polonistka, bardzo ucieszyłam się, gdy odkryłam Polonijkę. Jest to profesjonalny, nowoczesny i rzetelny projekt, który z pewnością pomoże niejednej polskiej rodzinie mieszkającej poza granicami kraju kultywować język polski. Każdy rodzic dziecka dwujęzycznego wie, jak ciężka ale jednocześnie jak szalenie satysfakcjonująca jest to praca. Wspaniała inicjatywa, polecam wszystkim!


- mama Żaneta

Ucz się razem z nami!